Daniƫlle Hendriks Adviseur danielle@lievenscommunicatie.nl
Matthanja Schipper Senior adviseur matthanja@lievenscommunicatie.nl
Eelenna Welleman Adviseur eelenna@lievenscommunicatie.nl
Karlijn Borm Adviseur karlijn@lievenscommunicatie.nl
Wilbert den Besten Adviseur wilbert@lievenscommunicatie.nl
Mirjam de Jong Partner / Senior adviseur mirjam@lievenscommunicatie.nl
Isabelle Leenhouwers Partner / Manager backoffice isabelle@lievenscommunicatie.nl
Anneloes Lockefeer Senior adviseur anneloes@lievenscommunicatie.nl
Sander de Schepper Senior adviseur sander@lievenscommunicatie.nl
Cora Zaaijer Partner / Senior adviseur cora@lievenscommunicatie.nl